Яка виштовхувальна сила діє на скляне тіло масою 500 г, що повністю занурене у воду?


Ответы на вопрос

Отвечает Кнутов Мартин.

Ответ: 2H

Объяснение:

g = 10Н/кг

m = 0.5кг                          F = p2gV

p1 = 2500кг/м^3               V = m/p1

p2 = 1000кг/м^3               V = 0.5кг/2500кг/м^3

F-?                                      V = 0.0002м^3

                                          F = 1000кг/м^3*10Н/кг*0.0002м^3

                                          F = 2H