1. Обчисліть силу тиску на дно посудини, якщо площа дна 0,04 м2 і в посудину налили гліцерин

висотою 1 см. Густина гліцерину дорівнює 900 кг/м3. 2. На якій глибині тиск води на дно дорівнює 200 кПа? Вода чиста.3. На тіло, цілком занурене у воду, діє архімедова сила 10 Н. Визначте об'єм цього тіла.4. Установіть відповідність між наслідками та умовами фізичних явищ.а) тіло плаває, якщо… 1. ...Fтяжбільша за Fарх.б) тіло спливає, якщо… 2. ..Fтяжменша за Fархв) тіло тоне, якщо.. 3. ..Fтяждорівнює Fархг) на тіло занурене в рідину… 4. ..діє сила тяжіння 5. діє виштовхувальна сила​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

1. P=90 Па

2. h=20 м

3. V=0,001 м3

4. а-3

б-2

в-1

г-5

Объяснение:

1. P=F/S=pVg/S=pShg/S

900*0,04*0,01*10/0,04= 90 Па

2. Р=рgh

h=P/pg=200000/1000/10=20 м

3. FA=p*V*g

V=FA/(p*g)=10/(1000*10)=0,001 м3