Хлопчик масою 25 кг, що біжить зі швидкістю 4 м/с, наздоганяє скейт масою 2кг, що рухається зі

швидкістю 0,625 м/с, і застрибує на нього. З якою швидкістю буде рухатися хлопчик на скейті?

Ответы на вопрос

Отвечает Масленников Павел.

Ответ:

3,75 м/с

Объяснение:

m1v1+m2v2= m3v3

m3=m1+m2=27 кг

v3=(m1v1+m2v2)/m3=(25*4+2*0,625)/27=101,25/27=3,75 м/с