Людина, яка біжить зі швидкістю 7 м/с, застрибує на візок, що рухається зі швидкістю 2 м/с НА

ЗУСТРІЧ. З якою швидкістю буде рухатися візок після цього, якщо маса людини і візка дорівнюють відповідно 70 кг і 30 кг ?

Ответы на вопрос

Отвечает Турланов Мейрхан.

Ответ: Збереження кількості руху під час зіткнення дає:

(маса людини) × (початкова швидкість людини) + (маса візка) × (початкова швидкість візка) = (маса людини + маса візка) × (швидкість після зіткнення)

Підставивши дані в цю формулу, ми отримаємо:

(70 кг) × (7 м/с) + (30 кг) × (-2 м/с) = (70 кг + 30 кг) × v

де v - швидкість візка після зіткнення.

Розв'язуючи для v, отримуємо:

v = [(70 кг) × (7 м/с) + (30 кг) × (-2 м/с)] / (70 кг + 30 кг) = 4.6 м/с

Отже, після зіткнення візок буде рухатися зі швидкістю 4.6 м/с.