СРОЧНО,ПОЖАЛУЙСТА!!!15 БАЛЛОВ!!! Щоб надати кульці масою 10 г швидкості 6 м/с у горизонтальному

напрямку, пружину іграшкового пістолета перед пострілом стискають на 5 см. Визначте (у ньютонах на метр) жорсткістьпружини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Катюша.

Еп.=k(дельта x)^2/2

Ek.=m*V^2/2

Eп.=Ек.

k(дельта х)^2/2= m*V^2/2 | * 2

k(дельта х)^2= m*V^2

k=m*V^2/(дельта х)^2

k=0,01кг*(6м/с)^2/(0,05м)2=144 Н*м

Відповідь: k=144 H*м