Стріляючи з іграшкового пістолета, хлопчик розтягнув його пружину на 4 см. Розрахуйте швидкість, із

якою з пістолета вилітає в горизонтальному напрямку кулька масою 10 г, якщо жорсткість пружини становить 100 Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Литовских Егор.

Ответ:

Це задача з фізики. Щоб розрахувати швидкість кульки, ми можемо скористатися законом Гука та законом збереження енергії. Закон Гука стверджує, що сила, яка діє на пружину, пропорційна її подовженню: F = kx, де k - жорсткість пружини, а x - подовження пружини. Закон збереження енергії стверджує, що енергія пружини перед вистрілом дорівнює кінетичній енергії кульки після вистрілу: 0.5kx^2 = 0.5mv^2, де m - маса кульки, а v - швидкість кульки.

Використовуючи ці два закони та дані з умови задачі (k = 100 Н/м, x = 0.04 м, m = 0.01 кг), ми можемо розрахувати швидкість кульки: v = sqrt(kx^2/m) = sqrt(100 * 0.04^2 / 0.01) ≈ 8 м/с.

Отже, швидкість кульки становить близько 8 м/с.

Объяснение:

Отвечает Батомункуева Арина.

Ответ:на фото

Объяснение: