Два учні разом розв'язали 64 задачі. Скільки задач розв'язав кожен учень, якщо один з них розв'язав

на 12 задач більше, ніж другий? Розв'яжіть задачу за допомогою системи (!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Gurdzhinyan Evelina.

Ответ:

Объяснение:

Позначимо кількість задач, які розв'язав перший учень, через х. Тоді другий учень розв'язав х-12 задач. За умовою задач разом розв'язали 64, тому складаємо рівняння:

х + (х-12) = 64

Розв'язуємо його:

2х - 12 = 64

2х = 76

х = 38

Отже, перший учень розв'язав 38 задач, а другий - 26. Перевіримо:

38 + 26 = 64

Відповідь: перший учень розв'язав 38 задач, а другий - 26.