Поїзд, маса якого 2 т, рухаючись прямолінійно, збільшив свою швидкість від 36 до 72 км/год.

Визначити зміну імпульсу.

Ответы на вопрос

Отвечает Скрынникова Алина.

Ответ:

20000

Объяснение:

P=p2-p1;p1=mv1,p2=mv2

P=mv2-mv1=2000*20-2000*10=20000Н*с