Поїзд маса якого 2000 т, рухаючись прямолінійно збільшив свою швидкість від 30 до 70

км/го.Визначити зміну імпульсу?

Ответы на вопрос

Отвечает Болатова Молдир.

M = 2000 т = 2 000 000 кг
ΔV = 40 /3.6 = 11.(1) м/с
Δp = ΔV*m ≈ 22 000 000 кг*м/с