Маленьку кульку масою 0.3 г, яка мае заряд 3x(10)-6* кл. пiдвiшено на тонкiй шовковiй нитцi. На яку

вiдстань знизу до нет слiд пiднести другу кульку з однойменним зарядом 5x(10)-3* кл. щоб натяг нитки зменшився удвое

Ответы на вопрос

Отвечает Марвин Юрий.

m*g/2=k*q1*q2/R^2   R=sqrt(2*k*q1*q2/m*g)=sqrt(9*10^9*3*10^-7*50*10^-9/300*10^-6*10)=0,3 м