СРОЧНО, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! З нерухомого плота, на берег стрибає хлопчик, його маса в два рази

менша від маси плота. Пліт при цьому набуває швидкості 0.5 м/с. Х якою швидкістю стрибав хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Силаков Игорь.

Ответ:

1 м/с

Объяснение:

m1=2*m2     v1=0.5 м/с   v2=?

===

Закон сохранения импульса

m1*v1=m2*v2

v2=m1*v1/m2=2*v1=2*0.5=1 м/с

===========================