4. Людина, що біжить зі швидкістю 10 м/с, доганяє візок, що рухається зі швидкістю 1 м/с, і

стрибає на нього. З якою швидкістю буде рухатися візок після цього?Маси людини й візка дорівнюють відповідно 60 і 40 кг.Пожалуйста очень срочно нужно решить через дано и формулы​

Ответы на вопрос

Отвечает Кванин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = 10 м/с

m₁ = 60 кг

V₂ = 1 м/с

m₂ = 40 кг

__________

U - ?

1)

Импульс тел до взаимодействия:

p₀ = m₁·V₁ + m₂·V₂ = 60 ·10+ 40·1 = 640 кг·м/с        (1)

2)

Импульс тел после взаимодействия:

p = (m₁ + m₂)·U = (60 + 40)·U = 100·U                       (2)

3)

По закону сохранения импульса, приравняем(2) и (1):

100·U = 640

Отсюда:

U = 640 / 100 = 6,4 м/с