Людина, що біжить зі швидкістю 4 м/с, доганяє візок, що рухається зі швидкістю 1м/с, і стрибає на

нього. З якою швидкістю почне рухатись візок, якщо маса людини 60кг, маса візка 30кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Агалиев Андрей.

Ответ:

Дано:

v1=4м/с

v2=1м/с

m1=60кг

m2=30кг

Знайти: V3

Розв'язання:

m1*v1 + m2*v2 = (m1+m2)*V3

V3= (m1*v1+m2*v2)/m1+m2

V3= (60*4+30*1)/60+30= (240+30)/90=270/90=3м/с

ВІДПОВІДЬ: V3= 3м/с