Людина, що біжить зі швидкістю 6 м/с, доганяє ві- зок, що рухається зі швидкістю 2 м/с, і стрибає

на нього. З якою швидкістю стане рухатися візок після цього? Маси людини й візка дорівнюють відповідно 60 і 20 кг.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Ответ: 5м/с

Объяснение:

Дано:

V1=6м/с

V2=2м/с

m1=60кг

m2=20кг

--------------

V-?

m1*V1+m2*V2=(m1+m2)*V

V=(m1*V1+m2*V2)/(m1+m2)=(60*6+20*2)/(60+20)=5м/с