вагон масою 50 т що рухається зі швидкістю 0,6м/с наштовхується на упорний буфер .Якою є жорсткість

пружини буфера якщо внаслідок удару її максимальне стиснення становило 8 см .Втратами механічної енергії знехтувати​

Ответы на вопрос

Отвечает Шумаков Иван.

Дано:

m=50т=50000кг

v=0,6м/с

х=8см=0,08м

Знайти:

k-?

mv²/2=kx²/2

k=(mv²/)=(50000*0,6²/0,08²)=2812500H/м

Отвечает Воробьёва Алена.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 50т = 50000кг

V = 0,6м/с

х = 8см = 0,08м

Найти: k - ?

Згідно закону збереження енергії кінетична енергія вагону, що рухається, перетворилася на потенційну енергію стиснутої пружини.

mV²/2 = kx²/2 =>  k = (mV²/x²)

k = (50000 * 0,6²/ 0,08²) = 18000/0,0064 = 2812500 H/м = 2,8125 МН/м