вагонетка масою 1,5т, що рухається зі швидкістю 6 м/с, наштовхується на упорний буфер .Якою є

жорстокість пружини буфера,якщо внаслідок удару її максимальне стиснення становило 0,15 м? Втратами механічної енергії знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Долганова Валерия.
По закону сохранения энергии кинетическая энергия движущейся вагонетки превратилась в потенциальную энергию сжатой пружины.
 \frac{mV^2}{2} = \frac{kx^2}{2} .
Отсюда к = (mV²/x²) = 1500*36/ 0,0225 =  2400000 H/м или 2,4 МН/м.