ДАЮ 50 БАЛЛОВ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 1. Вагонетка масою 1,5 т, що рухається зі швидкістю 6 м/с,

наштовхується на упорний буфер. Якою є жорсткість пружини буфера, якщо внаслідок удару її максимальне стиснення становило 0,15 м? Втратами механічної енергії знехтуйте. 2.Свинцева куля масою 6 кг, що рухається зі швидкістю 80 см/с, вдаряється в нерухому кулю з воску масою 2 кг, після чого обидві кулі рухаються разом. Визначте кінетичну енергію куль після удару.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жарков Илья.

Ответ:

По закону сохранения энергии кинетическая энергия движущейся вагонетки превратилась в потенциальную энергию сжатой пружины.

\frac{mv^{2} }{2}=\frac{kx^{2} } {2}

Отсюда к = (mV²/x²) = 1500*36/ 0,0225 =  2400000 H/м или 2,4 МН/м.

Объяснение: