Знайти коефіцієнт трансформації n трансформатора, кількість витків первинної обмотки w1, якщо

кількість витків вторинної обмотки w2=100, який підключений до джерела живлення з напругою U1ном=220 В, напруга на затискачах вторинної обмотки при холостому ході U2ном=100 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Строканева Соня.

Ответ:

Объяснение:

220/100 = 2.2 - коэф трансформации

w1/w2 = 2.2

x/100 = 2.2

x= 220

Отвечает Медведев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

U₁ном = 220 В

U₂ном = 100 B

w₂ = 100

_____________

К - ?

w₁ - ?

1)

Коэффициент трансформации:

К = U₁₁ном / U₂ном = 220 / 100 = 2,2

К > 1, трансформатор понижающий.

2)

Число витков первичной обмотки:

w₁ = K·w₂ = 2,2·100 = 220