У колі вторинної обмотки трансформатора напруга 40В. Який коефіцієнт трансформації трансформатора

,якщо у первинній обмотці напруга 160В. Що це за трансформатор?Скільки витків у первинній обмотці,якщо вторинна обмотка має 100 витків?

Ответы на вопрос

Отвечает Сарапкин Андрей.

Ответ:

k=160/40=4    

W2=100    W1=k*W2=100*4=400   трансформатор понижаючий з напругами 160/40

Объяснение: