ПОЖАЛУЙСТА!!!! Первинна обмотка трансформатора містить 100 витків, а вторинна 1 000. Первинна

обмотка трансформатора ввімкнена в мережу змінного струму з напругою 36 В. Чому дорівнює сила струму в колі вторинної обмотки, якщо її опір становить 1 Ом, а опір корисного навантаження, що ввімкнене в коло вторинної обмотки, дорівнює 89 Ом? Опором первинної обмотки знехтуй.

Ответы на вопрос

Отвечает Халимов Эрик.

Відповідь:

I2=4A

Пояснення:

N1=100ω     N2=1000ω           ω⇒витки

маємо підвищувальний трансформатор , знайдемо коефіцієнт трансформації, він =10     N2/N1=1000/100=10  

напруга первиної обмотки 36V     напруга вторинної буде 360V(36*10)

опір корисного навантаження 89 Ом  опір самої вторинної обмотки 1 Ом     Загальний опір R∑=1+89=90Om       струм в обмотці (ω2)буде:

I=360/90=4(A)