ХЕЛП!!!! Трансформатор ввімкнено в мережу напругою 10000 В. Коефіцієнт трансформації n = 5.

Визначити напругу на затискачах його вторинної обмотки і кількість витків вторинної обмотки, якщо первинна обмотка містить 4000 витків.

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Объяснение:

K =5; U₁ =1000 B; n1=4000 вітков

U₂ ? n2

U₂ = U₁ / K = 1000/5=2000 B.

n2=n1/k=4000/ 5=800 вітков