ПОМОГИТЕ ПРОШУВхідна напруга на затискачах первинної обмотки трансформатора 35 кВ вихідна напруга

на затискачах вторинної обмотки 6 кв визначити коефіцієнт трансформації

Ответы на вопрос

Отвечает Заверуха Богдан.

Ответ:

Объяснение:

U1 = 35 кВ

U2 =  6 кB

k = ?

k = U1/U2 = 35/6 == 5.83

k > 1 трансформатор повышающий