Трансформатор потужністю 10кВА підключено до мережі 220В, напруга на вторинній обмотці при

холостому ході дорівнює U2ХХ=130В. Кількість витків вторинної обмотки w2=80. Визначити коефіцієнт трансформації КТ, кількість витків первинної обмотки w1, а також струми І1Н та І2Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Егор.
K=U1/U2=220/130=1,7
w1/w2=k
w1=w2*k=80*1,7=136
I1=P/U1=10*10^3/220=45,5 A
I2=k*I1=1,7*45,5=77,4 A