СРОЧНО!!! дам 50 баллов. Трансформатор має коефіцієнт трансформації 10. Яка напруга підведена до

його первинної обмотки, якщо в режимі холостого ходу на затискачах вторинної обмотки напруга становить 22 В? Скільки витків у первинній обмотці, якщо у вторинній їх 100? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Степан.

Ответ:

Напруга на первинній обмотці дорівнює 220 В, а кількість витків у первинній обмотці - 1000.

Объяснение:

За формулою коефіцієнта трансформації ми можемо знайти напругу на первинній обмотці:

N1/N2 = U1/U2

де N1 - кількість витків у первинній обмотці, N2 - кількість витків у вторинній обмотці, U1 - напруга на первинній обмотці, U2 - напруга на вторинній обмотці.

Підставляємо відомі значення:

10 = U1/22

Отже, напруга на первинній обмотці дорівнює:

U1 = 10 * 22 = 220 В

Тепер можемо знайти кількість витків у первинній обмотці:

N1 = N2 * U1/U2 = 100 * 220/22 = 1000 витків

Отже, напруга на первинній обмотці дорівнює 220 В, а кількість витків у первинній обмотці - 1000.