Опір вторинної обмотки трансформатора – 2 Ом. На холостому ходу за напруги на первинній обмотці

10000 В, на вторинній обмотці напруга буде 1000 В, у робочому режимі за тієї самої вхідної напруги на вторинній обмотці – 800 В. Який струм протікає у вторинній обмотці?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Иван.

Ответ:

I=100 A

Объяснение:

R=2  Ом  

Uxx=1000 В  

U=800 В    

I=?  

I=(Uxx-U)/R=(1000-800)/2=100 A