В однорідному магнітному полі індукцією 50 мТл на прямолінійний провідник зі струмом 3,5 А діє сила

Ампера 80 мН. Визначте якою є довжина провідника, якщо він розташований під кутом 45° до ліній магнітної індукції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Москаленко Мария.

Ответ:

0,65м

Объяснение:

Дано:

B=50мТл=0,05Тл

І=3,5А

F=80мН=0,08Н

а=45°

=======

L-?

F=BILsina=>

L=F/(BIsina)=

=0,08/(0,05*3,5*0,707)=0,65м