В однорідному магнітному полі з індукцією 30 мТл на прямолінійний провідник зі струмом 3А діє сила

Ампера 50мН. Визначте якою є довжина активної частини провідника,якщо він розташований під кутом 30 градусів до лінії магнітної індукції та яку роботу виконало магнітне поле,якщо під дією сили Ампера він перемістився на 0,3м у напрямку дії цієї сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Зинченко Соня.

Дано:

F=50 мН=50*10^-3 Н

B=30 мТл=30*10^-3 Тл

I=3 А

α=30°

L-?

A-?

Решение:

F=B * I * L * sinα

L=F/BIsinα

L=50*10^-3/30*10^-3*3*0,5=1,1 (м)

A=Fh

A=50*10^-3*0,3=15*10^-3 (Дж)