В однорідному магнітному полі індукцією 40 мТл на прямолінійний про-відник зі струмом 2,5 А діє

сила Ампера 60 мН. Визначте: а) якою є дов-жина провідника, якщо він розташований під кутом 30° до ліній магнітної індукції; б) яку роботу виконало магнітне поле, якщо під дією сили Ам-пера провідник перемістився на 0,5 м у напрямку цієї сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Либерт Анна.

Дано:

F=60 мН=60*10^-3 Н

B=40 мТл=40*10^-3 Тл

I=2,5 А

α=30°

L-?

A-?

Решение:

F=B * I * L * sinα

L=F/BIsinα

L=60*10^-3/40*10^-3*2,5*0,5=1,2 (м)

A=Fh

A=60*10^-3*0,5=30*10^-3 (Дж)