6. (5 балів) Потяг рухався на підйомі зі швидкістю 10 м/с, а потім на узвозі зі швидкістю 30 м/с.

Яка середня швидкість потяга на всьому шляху, якщо довжина спуску в 2 рази більша довжини підйому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Данил.

Ответ:

18 м/с

Объяснение:

υ₁=10 м/с

υ₂=30 м/с

S₂=2*S₁

υcр   ?   υcр=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)=(S₁+2S₁)/(S₁/υ₁+2*S₁/υ₂)=3/(1/υ₁+2/υ₂)=

3/(1/10+2/30)=18 м/с;