Решите пожалуйста номера 2. Людина півдороги проїхала велосипедом зі швидкістю 25 км/год, а решту

шляху пройшла зі швидкістю 5 км/год. Скільки часу вона йшла, якщо весь шлях тривав 3 год? 3. Потяг проходить повз спостерігача за 10 с, а міст довжиною 400 м – протягом 30 с. Визначте довжину та швидкість потягу. 4. Потяг довжиною 240 м, рухаючись рівномірно, пройшов міст за 2 хв. Якою є швидкість потягу, якщо довжина мосту 360 м? 5. Теплохід проходить відстань між двома пунктами на річці вниз за течією за 60 год, а в оберненому напрямку – за 80 год. Скільки діб між цими пунктами пливтимуть колоди? 6. Першу половину шляху автобус рухався зі швидкістю, у 8 разів більшою, ніж другу. Середня швидкість автобуса на всьому шляху становить 16 км/год. Визначте швидкість автобуса на другій половині шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Бучнев Олег.


Пусть весь путь равен S
Полпути равно S/2
Время езды на велосипеде:
t1 = S / (2
·25) = S / 50  (час)
Время, затраченное на ходьбу:
t2 = S/ (2·5) = S / 10 (час)

t2 = 3 - S/50
С другой стороны
t2 = S/10
Решаем уравнение:
 3 - S/50 = S/10
Отсюда 
S = 25 км, значит время на ходьбу:
t2 = 25/10 = 2,5 часа

Ответ 2,5 часа