Площа меншого поршня гідравлічного преса 15 см?, площа більшого поршня 300 см. На менший поршень

діє сила 350 Н. Яка сила діє на більший поршень?Пожалуйста срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Георгий.

Ответ:

6 кН

Объяснение:

Fм.ц/Sм.ц.=Fб.ц/S б.ц.

Fб.ц=

Fм.ц/Sм.ц.*S б.ц.=300/15*300=

6000 Н=6кН