Площа меншого поршня гідравлічного преса дорівнює 5см2,більшого -200см2.На менший поршень діє сила

55Н.Яка сила діє на більший поршень? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!ДАЮ 20 БАЛОВ!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Даша.

Ответ: 2,2кН

Объяснение:

Дано:

S1=5cм²

F1=55Н

S2=200см²

---------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F2=F1*S2/S1=55*200/5=2200Н=2,2кН