На менший поршень гідравлічної машини діє сила 200Н. Яка сила діє на більший поршень, якщо площі

поршнів дорівнюють 20 см2 і 400 см2? . Щоб підняти за допомогою гідравлічної машини контейнер вагою 1500Н, до меншого поршня прикладають силу 100Н. Яка площа меншого поршня, якщо площа більшого - 300 см2? У циліндричну посудину налили висотою 20 см воду та бензин. Рідини не змішуються та повністю заповнюють посудину. Визначити тиск на дно посудини.

Ответы на вопрос

Отвечает Грибовский Лёша.

Ответ:

№1 4000Н №2 20см2 №3 3,4кПа

Объяснение:

1. Дано:

p1=200H

S1=20см2

S2=400см2

Знайти:

p2=?

p1/p2=S1/S2  з цього виходить що p2=p1*S2/S1  тогда p2= 200Н*400см2/20см2=4000Н

2. Дано:

F1=1500H

F2=100H

S1=300cм2

Знайти:

S2=?

Розв’язання:

F2/F1=S2/S1

S2=F2*S1/F1

S2=100*300/1500=20(см2)

3. Дано:

h1=h2=20cм=0,2м

ρ1=700кг/м³

ρ2=1000кг/м³

g=10Н/кг

Знайти:

р-?

Розв’язання:

р=р1+р2=ρ1gh1+ρ2gh2=gh(ρ1+ρ2)=10*0,2*(700+1000)=3400Па=3,4кПа