Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: а) добуток суми чисел 26 і 18 та числа 0,14;в)

частка числа 240 та добутку чисел 8 і 0,5;с) різниця частки чисел 19,8 і 1,1та добутку чисел 3 і 6

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Серёжа.

Ответ:

Cоставить числовое выражение и найти его значение .

\bf a)\ \ (26+18)\cdot 0,14=44\cdot 0,14=6,16\\\\b)\ \ 240:(8\cdot 0,5)=\dfrac{240}{4}=60\\\\c)\ \ (19,8:1,1)-(3\cdot 6)=18-18=0