7.° Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 5 1) частка від ділення суми чисел i 9 6 2)

різниця добутку чисел -1,5 і 4 та числа 2; 3) добуток суми та різниці чисел -1,9 і 0,9; 4) куб різниці чисел 6 і 8. - -- на число -14; 27​

Ответы на вопрос

Отвечает Довгань Алина.

Ответ:

(5 + 9) / 6 = 14 / 6 = 2

(-1.5 * 4 - 2) = -7

((-1.9 + 0.9) * (-1.9 - 0.9)) = -2.8

(6 - 8)^3 = -2^3 = -8

Отже, числовий вираз:

2 - 7 - 2.8 - (-14) = 5.2

Пошаговое объяснение: