Помогите пожалуйста решить и правильно расписать задания: 1.(Скласти короткий запис. Числовий

вираз до задачі писати) На оббивку семи однакових крісел витратили 14м. тканини. Скільки метрів такини потрібно для оббивки чотирьох таких крісел? 2. (Скласти короткий запис. Числовий вираз до задачі писати) Пасічник вивіз на базар 81 кг.меду, по 9 кг. у бідоні. За перший день продав 6 бідонів меду. Скільки меду, ще треба продати? 3.(Скласти короткий запис. Числовий вираз до задачі писати) До обіду трактор витратив 16 кг пального, а після обіду-у два рази більше. Щогодини трактор витрачав 4 кг. пального. Скільки годин працював трактор? 4.(Скласти короткий запис. Числовий вираз до задачі писати) Перший доданок більший від другого в 4 рази. Чому дорівнює сума цих чисел, якщо перший доданок становить число-60? 5.(Скласти короткий запис. Числовий вираз до задачі писати) У дитячий садочок привезли 9 ящ.моркви, по 7 кг у кожному, і 5 ящ буряків, по 7 кг у кожному. На скільки більше кг моркви, ніж буряків привезли у дитячий садочок? 6.(Скласти короткий запис. Числовий вираз до задачі писати) На 2 сукні швачка витратила по 4м. мережива на кожну,а на три спідниці-по 8м мережива на кожну.У скільки разів більше мережива витратила швачка на спідниці , ніж на сукні?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Александра.
1) 14:7=2, 4*2=8, 
2)81:9=9, 6*9=54, 81-54=27 асталось 27 кг мёда
3)16:4=4, 4чесов до обеда, 4*2=8 ч после оведа 4+8=12 ч работал тракторю
4)х+4х, х=60, 60+4*60=300
5)9*7=63кг мор.,5*7=35кг свеклы, 63-35=28кг морк. больше чем свеклы.
6)2*4=8, 3*8=24, 24:8=3 раза больше.