Допоможіть розв’язати задачі. 1. З 4 овець за рік настригли 16 кг вовни порівну. Скільки кг вовни

за рік можна настригти із шести таких овець? 2. Дві однакові легкові машини за одну годину витратили 12 л бензину. Скільки літрів бензину витратять за 5 таких машин? 3. На оббивку семи однакових крісел витратили 14 м тканини. Скільки метрів тканини потрібно для оббивки чотирьох таких крісел? 4. До обіду в магазині було продано 5 ящиків яблук масою 50 кг. Після обіду продали 4 таких ящики. Скільки кг яблук продали після обіду.? 5. 72 фізкультурники вишикувалися у 6 рядів, порівну в кожному ряду. Скільки фізкультурників у 4 таких рядах?

Ответы на вопрос

Отвечает Мищук Никита.
1. 1)16÷4=4(кг) - стригают с одной овцы за год
2) 4×6=24(кг) - стригают с 6 овец за год
2. 1)12÷2=6(л) - витрачає 1 машина за 1 год
2)6×5=30(л)- витрачають 5 таких машин
3.1)14÷7=2(м) - витрачають на оббивку 1 крісла
2) 2×4=8(м) - витрачають на обшивку 4 таких крісел
4. 1)50÷5=10(кг) - вага 1 ящика
2)10×4=40(кг) - продали після обіду