1. За 10 годин роботи на тракторi витратили 70 л пального: 42 л до обiду, а решта пiсля обiду.

Скiльки годин працював трактор до обiду i скiльки пiсля, якщо витрата пального за годину була однакова? 2. За два днi швачка пошила 14 однакових фартухiв. На фартухи, пошитi першого дня, пiшло 16 м тканини, а другого 12 м тканини. Скiльки фартухiв пошила швачка за кожний iз двох днiв?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.
1
1).70:10=7(л)—витрачає трактор пального за 1 годину
2).42:7=6(год)—працював трактор до обіду
3).10-6=4(год)—працював трактор після обіду
Відповідь: до обіду трактор працював 6 годин, а після обіду—4 години.
2
1).16+12=28(м)—пішло тканини усього
2).28:14=2(м)—їде тканини на 1 фартук
3)16:2=8(ф.)—пошила першого дня
4).12:2=6(ф.)—пошила другого дня
Відповідь: першого дня швачка пошила 8 фартуків, а другого дня—6 фартуків.