До обiду трактор витратив 16 л пального ,а пiсля обiду у 2 рази .Щогодини трактор витрачав 4 л

пального . Скiльки годин працював трактор?

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынбеков Бекзат.
16/2=8 л писля обиду
16+8=24 л за день
24/4=6 год працював трактор