Маса 9 індичок і 4 гусок 96 кг. Маса однієї індички 9 кг. Яка маса гуски?       У 6

однакових бідонів розлили 48 л соку, а 24 л соку розлили в банки. Місткість банки на 5 л менша, ніж місткість бідона. Скільки банок наповнили соком?       пасічник вивіз на базар 81 кг меду у бідонах по 9 кг. За перший день продав 6 бідонів меду. Скільки бідонів меду щн треба продати?

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Маша.

1)9х9=81(кг) маса 9-ти ындичок

2)96-81=15(кг)- маса 4 гусок

3)15:4=3,75(кг) - маса 1 гуски

 

 

48:6=8(л) -кількість соку в одному бідоні

8-5=3(л) -кількість соку в одній банці

24:3=8(б) -  банок наповнили соком

    

 

1)81:9=9(б) - кількість бідонів з медом у 81 кг

2)9-6=3(б) - 3бідони меду ще треба продати

Отвечает Назарова Диана.

                              РЕШЕНИЕ:

 

3)15:4=3,75(кг) - маса 1 гуски
 48:6=8(л) -кількість соку в одному бідоні
8-5=3(л) -кількість соку в одній банці

 

1)9х9=81(кг) маса 9-ти ындичок

2)96-81=15(кг)- маса 4 гусок

3)15:4=3,75(кг) - маса 1 гуски

Ответ: Яка  маса 1 гуски

 

2)

1)48:6=8(л) -кількість соку в одному бідоні

2)8-5=3(л) -кількість соку в одній банці

3)24:3=8(б) -  банок наповнили соком

Ответ:8 банок наповнили соком.