ОЧЕНЬ СРОЧНО 1) Виразіть в основних одиницях 0,75 кН2)В яких одиницях вимірюється тиск твердих

тіл?3)Виразіть в основних одиницях 2500 мН4)Яктиск чинить 500 Н на поверхню площею 0,2 м2 ?5)Тиск шару спирту на дно цистерни становить 27,65 кПа. Якою є товщина цього шару? Густина спирту 790 кг/м36)Площа меншого поршня гідравлічного преса 35 см2 , на нього діє сила 700 Н. Площа більшого поршня 525 см2 . Яка сила діє на більший поршень?7)Підводний човен має об’єм 1800м3. Обчисліть відштовхувальну силу, що діє на нього в морській воді під час повного занурення. Густина морської води 1030 кг/м3​

Ответы на вопрос

Отвечает Ержанов Ербақыт.

Ответ:

Объяснение:

1) 750 Н

2) Паскаль

3) 2,5 Н

4) P = F/S = 500 / 0.2 = 2500 Па

5) h = P / (p*g) = 27650 / (790*10) = 3.5 метра

6) F1/F2 = S1/S2

F1 = S1*F2 / S2 = 525*700 / 35 = 10.5 кило Ньютон

7) Fa = p*g*V = 1030*10*1800 = 18540000 Н = = 18,5 Мега Ньютон