Резистори R1=750 0м, R2=500 0м, R=150 0м, зєднані, як показано на схемі і під'єднані до U=15 Вольт.

Знайти I2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабаев Айдар.

Ответ:

Для знаходження струму I2 у цій схемі можна використовувати закон Ома для паралельних резисторів:

1 / R_екв = 1 / R1 + 1 / R2 + 1 / R

Де R_екв - еквівалентний опір паралельних резисторів.

1 / R_екв = 1 / 750 Ом + 1 / 500 Ом + 1 / 150 Ом

1 / R_екв = (2 / 750) + (3 / 750) + (5 / 750) = 10 / 750

1 / R_екв = 1 / 75 Ом

Тепер, коли у вас є еквівалентний опір R_екв, ви можете знайти струм I за допомогою закону Ома:

U = I * R_екв

15 В = I * (1 / 75 Ом)

15 В * 75 Ом = I

I = 1125 / 75 A

I = 15 A

Отже, струм I2 у схемі дорівнює 15 Амперів.

Объяснение: