1)Опори всіх резисторів однакові й становлять 15 Ом. Укажіть загальний опірділянки кола, якщо

резистори з'єднаніпаралельно.2)два резистори опорами по 2Ом кожний з'єднані паралельно. Загальна сила струму в колі 2А.Визначте загальну напругу в колі. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тридиви Персонал.

Ответ:

Объяснение: 1) R=R1*R2/R1+R2

R=15*15/15+15=225/30=7,5 OM

                       2) U=I*R

R=R1*R2/R1+R2=20*20/20+20=400/40=10 OM

                     U=2*10=20 B