Задача На міській олімпіаді кількість хлопчиків відносилась до кількості дівчаток як 5:2, причому

хлопчиків було на 12 більше, ніж дівчаток. Скільки хлопчиків і скільки дівчаток брало участь в олімпіаді?

Ответы на вопрос

Отвечает Бумеров Никита.

Ответ: 20 хлопчиків і 8 дівчат

Пошаговое объяснение: Нехай на олімпіаді було 5х хлопчиків і 2х дівчат, тоді: 5х - 2х = 12

3х = 12

х = 4

Отже на олімпіаді було 5*4=20 хлопчиків і 2*4=8 дівчат.