СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛОВ На дискотеці дівчаток було на 6 більше, ніж хлопчиків. Якщо кількість

дівчаток збільшитина 100%, а кількість хлопчиків збільшити на150%, то дівчаток і хлопчиків буде порівну.Скільки дівчаток і скільки хлопчиків було надискотеці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тащилова София.

Хлопців було — х,

тоді дівчат було — х+6.

Беручи до уваги умову задачі, складемо і вирішимо рівняння:

2(x+6) = 2,5x

2x+12 = 2,5x

2x−2,5x= −12

−0,5x = −12 | :(-0,5)

x = 24

Хлопців було — x = 24

тоді дівчат було — х+6 = 24+6 = 30.