Даю 100 баллов 1. В новорічному подарунку льодяників у 2 рази більше, ніж шоколадних цукерок, а

мармеладок на 10 більше, ніж льодяників. Скільки цукерок кожного типу містить подарунок, якщо всього в ньому 35 цукерок? 2. У баби Нюри живуть кролі. Білих кролів в неї в 3 рази більше, ніж сірих, а сірих на 8 менше, ніж білих. Скільки всього кролів живе у баби Нюри? 3. Знайти сторони трикутника, якщо одна з них в два рази більша за другу і на 5 см більша за третю, а периметр дорівнює 35 см. 4. На «Чорній Перлині» було втричі більше піратів, ніж на «Барракуді». Коли 12 піратів перейшли з «Чорної Перлини» на «Барракуду», то піратів на кораблях стало порівну. Скільки піратів було на «Чорній Перлині» спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубина Надежда.

1.

шоколадок х, льодяників 2х, мармеладок 2х+10

х+2х+2х+10=35;  5х=25; х=5; шоколадок 5, льодяників 5*2=10, мармеладок 10+10=20.

2.

сірих х, білих 3х   3х-х=8;  2х=8;  х=4. Сірих 4;  білих 4*3=12.

3.

Перша сторона х, друга 2х, третя 2х-5 см.

х+2х+2х-5=35;  5х=40;  х=8.  Перша сторона 8 см, друга 16 см, третя

16-5=11 см