У майстерні пошили однакові костюми для хлопчиків і однакові - для дівчаток. На костюми для

хлопчиків витратили 54 м тканини, а для дівчаток 48 м . Костюмів для хлопчиків пошили на 2 більше , ніж для дівчаток , причому витрата тканини на будь-який одни костюм була однаковою . Скільки пошили костюмів для хлопчиків ? для дівчаток ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Пошаговое объяснение:

54-48=6 м 6:2=3 м- на 1 костюм 54:3=18 костюмов для хлопцев 48:3=16 - для дивчат В мастерской сшили 18 костюмов для хлопцев и 16 - для дивчат.

Отвечает Кислюк Владислав.

Ответ:

54-48=6 м 6:2=3 м- на 1 костюм 54:3=18 костюмов для хлопцев 48:3=16 - для дивчат В мастерской сшили 18 костюмов для хлопцев и 16 - для дивчат.

Пошаговое объяснение:

ну тип так