Під час весняних канікул проводилися спортивні змагання. Відношення кількості хлопчиків до

кількості дівчаток становило 5:3, причому хлопчиків було на 10 більше, ніж дівчаток. Скільки хлопчиків і скільки дівчаток брало участь у спортивних змаганнях? Задача.6 класс.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерова Мария.

Пусть х - коэффициент пропорциональности, тогда 5х - мальчики, 3х - девочки. Уравнение:

5х - 3х = 10

2х = 10

х = 10 : 2

х = 5

5х = 5 · 5 = 25 - мальчики

3х = 3 · 5 = 15 - девочки

Вiдповiдь: 25 хлопчикiв i 15 дiвчаток.