На міській математичній олімпіаді кількість хлопчиків відносилася до 3ількості дівчаток як 5:2,

причому хлопчиків було на 12 більше, ніж дівчаток. Ск хлопчиків і дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошкевич Елена.

Ответ:

20 хлопців і 8 дівчат

Пошаговое объяснение:

за умовою задачі складемо систему рівнянь:

y/x=5/2

y-x=12

з другого рівняння виразимо у:

у=12+х

і підставимо це значення у перше рівняння:

(12+х)/x=5/2

за пропорцією:

5х=2(12+х)

5х=24+2х

3х=24

х=8

у-х=12      у-8=12    у=20