До Тетянки на день народження завітало дев'ятеро гостей, причому дівчаток було вдвічі більше, ніж

хлопчиків.Скільки хлопчиків і дівчаток прийшло до Тетянки? Яке з наведених рівнянь відповідає умові задачі, якщо через х позначено кількість хлопчиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоушко Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Якщо хлопчиків х, тоді дівчаток 2х

Маємо рівняння

х+2х=9

3х=9

х=9/3

х=3

Отже, хлопчиків 3, а дівчаток- 2×3=6

Відповідь:3;6